Gençlerde koşunun faydaları

Gençlerde koşunun faydaları

Şüphesiz ki hareket etmenin hele de düzenli spor yapmanın insan sağlığına ne kadar fayda sağladığını bilmeyen yoktur. Bunların içinde herkesin kolaylıkla yapabileceği bir spor dalı olan koşudur. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre koşmanın faydaları saymakla bitmiyor. Kanserden diyabete kilo vermekten kemik sağlığına kadar birçok faydaları bulunuyor. Bütün ebeveynler bilirler ki günümüzde gençlerin çoğu artık çok hareketsiz. Bilgisayar başından kalmayı bilmiyorlar. Şayet çocuklara erken yaşta spor yapma bilincini kazandırırsak hayatları boyunca daha

2018 Genç ve Çocuk Nike Air Max

2018 Genç ve Çocuk Nike Air Max

Spor ayakkabılar gerek spor yaparken gerekse günlük yaşantıda oldukça sık bir şekilde kullanılan ayakkabı türleri içerisinde kendine yer buluyor. Böyle olunca da artık pek çok farklı marka birbirinden güzel spor ayakkabılarını seçerek bunları.

Nike çoraplı krampon nedir?

Çoraplı krampon Nedir?

Spor giyim deyince aklımıza gelen ilk markalardan biri olan NIKE firması sporcuların hayatını kolaylaştırmak ve performanslarını arttırabilmek için her gün yeni bir ürün tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Yeni tasarladığı her ürün bir öncesine göre çok daha fazla gelişmiş olarak tasarlanıyor.

Sporcunun rahatı ön planda tutulurken tasarım mühendisleri tarafından performansı arttırıcı özellikleri, deseni renkleri en ince ayrıntısına kadar özenle düşünülerek üretiliyor.  Bu ürünlere yakın dönemde bir yenisi daha eklendi.  Nike firmasının yeni..

 

TOP